Entrepreneur’s Day – with Lora Dimitrova, Co-founder at euShipments

24.11.2025 (понеделник)
лора димитрова събитие 24.11.2025

Детайли за събитието:

Details

The event will be held in Bulgarian
– – – – –
„Денят на Предприемача“ е месечно бизнес събитие на живо, в което ни гостуват най-успешните български предприемачи, които споделят своя безценен опит. Освен въпросите които предварително сме подготвили, можете да зададете и свои.

През месец ноември очаквайте Лора Димитрова, съосновател и управляващ партньор в euShipments

Лора Димитрова е съосновател и управляващ партньор в euShipments.com – водеща компания за eCommerce фулфилмънт и международни доставки в Централна и Източна Европа.

С над десет години опит в международната логистика, тя изиграва ключова роля в изграждането и разрастването на компанията, която днес е една от най-бързо развиващите се eCommerce логистични мрежи в Европа.

Димитрова управлява ключовите ИТ и финансови процеси на euShipments.com, свързани с дигитализацията и автоматизацията на логистичните решения, както и финансовото планиране и устойчивото развитие на компанията.

Под нейно ръководство компанията внедрява иновативни технологии за проследяване, интеграции с водещите платформи за онлайн търговия, както и динамични решения за управление на плащанията при Наложен платеж от различни европейски държави.

euShipments.com разполага с 15 фулфилмънт центъра в Европа, интегрира 60+ куриерски компании и към момента подпомага международното развитие на над 1000 онлайн търговци.

Стратегическата визия на Лора Димитрова и нейните задълбочени познания за логистичния и финансовия сектор позиционират euShipments.com като #1 логистична компания в класацията Long-Term Growth Champions 2025 на Financial Times и Statista.

Програма:
19:00 ч. – 20:00 ч. : Регистрация
20:00 ч. – 21:00 ч. : Основна част с гост Лора Димитрова, съосновател и управляващ партньор в euShipments
21:00 ч. – 21:30 ч. : Q&A сесия
21:30 ч. – 00:00 ч. : Свободен нетуъркинг

Организатор и водещ: Ивайло Георгиев – Основател на „Нощта на Предприемачите“

Кога: 24.11.2025 г. (понеделник)
Къде: Gramophone Club, ул. Будапеща 6, София
Вход*: 30 лв.
* плащане на място в брой или с карта. Без нужда от предварителна регистрация.

Ежемесечно организираме бизнес събития в София, Пловдив и страната.

Последвайте нашата страница или уебсайт за актуална информация:

https://www.facebook.com/EntrepreneursNightOut

Очакваме Ви!

– – – – –

Станете част от „Нощта на Предприемачите“!

Не ви трябва членство, за да се включите в нашите събития, но с него получавате повече и ви излиза по-изгодно.

Повече информация:
https://entrepreneursnightout.org/chlenstvo/

Свържете се с нас на:
Email: [email protected]
Tел: +359 888 890 602

Сподели събитието:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email